Dizajnimi i Pllakave el. PCB,Programimi i PLC-ve..

Shitet nga: Latif Berisha 08 Gsh 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Dizajnimi i Pllakave elektronike PCB,Programimi i PLC-ve Siemens,dhe Omron

për më shumë informata vizito faqen tonë në internet

www.smarttronik.com

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim