Formatizimi i Laptop-ave , PC Desktop etj.

Shitet nga: Durim 09 Shk 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Beje formatizimin e Laptop-ave dhe te gjitha llojet e PC desktop-ave.
Te gjithe Sistemet Operative jane te licencuar duke filluar nga versioni:
Windows 7 (Cmimi : 5 euro)
Windows 8.1 (Cmimi : 8 euro)
Windows 10 (Cmimi : 12 Euro)

Gjithashtu ne Cmime perfshihet edhe antivirusi dhe disa programe standarde me licence.

Ju falemnderit per mirekuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim