Formatizoj Kopjuter / Llap-Top #teGrandi 10€

Shitet nga: Durimi 30 Qer 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Bëj formatizimin e Kopjuterëve
Vi e marë kopjuterinë apo llap-topin dhe pas kryrjës së formatizimit dhe instalimit të programëve jau kthej prap.

(Nuk kryej Shërbime Mekanike/Hardware)
ÇMIMI : 10€
Gjendem te Grandi afer Central Room dhe Bamboo kafe.
Transporti : Falas

Tel&Viber : +377 45 65 38 38
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim