Ofrojm keto sherbime

Shitet nga: Blerim 25 Shk 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Ofroj instalime elektrike, ujit dhe kanalizimit, ventillime te ndryshme te banjove dhe kuzhinave, montim te wc, lavaborave, bojlerve, bildejave, rregullimin e nxemseve te ndryshme, montimin e llusterve apo llampave te ndryshme, gjithashtu bej edhe intervenime ne prishjet e ndryshme qe ndollin ne jeten e perditshme.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim