PES 2013 GOLDEN PATCH 2016 PER PS3 ME CIP

Shitet nga: Skerd S.P 12 Maj 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

34 EUR   38 EUR

Komuna: Prishtinë
SUPER PES 2013 GOLDEN PATCH - Tranferimet e reja shkurt 2016 +100 lojtar te rinj te krijuar ,+400 lojtar me fytyra origjinale ,ndryshimi i database per cdo skuader .Super loje e shpejte . Skuadrat shqiptare SKENDERBEU PARTIZANI KUKESI TIRANA me uniformat e reja. Tranferimet e skuadrave shqiptare te mesiperme. Uniforama e re e Kombetare Shqipetare per Euro 2016 pothuajse te gjith Kombetaret e tjera europiane jan ndertuar me formacione te reja me lojtaret e Euro 2016 uniformat 2016 per kombetaret etj...Gjithashtu dhe topat e rinj 2016 + grafika te reja GOLDEN .Uniformat e 3-ta per LEICESTER CHELSEA AC MILAN JUVE BAYERN M.UTD RMA ROMA etj...

KUJDES !!! : Ky PATCH instalohet vetem nga personat e autorizuar ose nga krijuesit , cdo person tjeter nuk ka versionin origjinal te (GOLDEN PATCH) Mos bini preh e mashtrimeve sepse Patchi bllokohet brenda 2 muajsh nga Serveri i krijuesit. (GOLDEN PATCH ) Eshte i mbrojtur me te drejte (AUTORI) ,kushdo qe e perdor per qellime perfitimi esht e pa ligjshme. .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim