Rregullojme fshisa elektrike

Shitet nga: rregullim 19 Pri 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
5euro rregullimi perveq djeg'jes se motorit
Telefon dhe viber +37744689044
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim