Bejm Zhbllokimin e te gjitha kodeve te Apple

Shitet nga: Drilon 06 Mar 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Full unlock dhe Icloud
Kemi dhe pjes per 5 5s 4s te lira
Shkruj ne Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim