Drit Ultraviolet

Shitet nga: Meti 03 Dhj 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Drit Ultraviolet per tharjen e gellit te thonjeve dhe telefonav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim