Elimino çdo lloj të FRP si dhe Sony MXTP....

Shitet nga: Adriatik Lepaja 19 Jan 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR   155 EUR

Komuna: Prishtinë
RISI
08.01.2017
Për të gjithë ata që kanë problem me FRP në Samsungun e tyre çfarëdo që të është ai qoftë telefon apo tablet ua hjekim FRP nga largësia çdo lloj modeli prej fabrikës së Samsungut
Çmimi varësisht prej modelit nga 15 euro deri në 40 euro

Gjithashtu eliminojmë edhe MXTP ose My Xperia Theft Protection nga telefonat e rinj të Sony.
Telefonin duhet me e pas në dorë dhe nuk mund të kryhet nga largësia.
Çmimi fillon nga 30 euro deri në 50 euro varësisht prej modelit


Gjithashtu heqim FRP edhe nga çdo lloj Smartphone që ekziston në këtë planet
Vërejtje:
Për çdo gjë të paqartë mund të na kontaktoni vetëm në Viber ose Whatsapp 0037744285121, prej orës 09:00 deri 20:00 çdo ditë, ose përmes email adresës të formularit të merrjepit.


Adresa:
COMPUFONE
Mobile Phone & Computer Service
Rr. Zahir Pajaziti
Përballë shkollës së mesme ekonomike
P O D U J E V Ë
Lokali prapa librarisë "Fusha"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim