Fito 500 mb falas

Shitet nga: ronila 01 Pri 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Fito 500 mb falas duke derguar sms ne 50900 me tekst H3M6A , kjo ofert vlen per numrat IPKO dhe personat mbi 45 vjeq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim