HTC ONE S

Shitet nga: buqi 05 Gsh 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes HTC ONE S eshte shum shum i mir dhe i rujtun punon shum mir me garancioni ardhur prej zvicrre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim