IOS 7 në iPhone 3G

Shitet nga: 3G 30 Gsh 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Bejm instalimin e IOS 6 dhe 7 në kto paisje iPhone 3G iPod Tuch 2G iPhone 2G iPod Tuch 1G
me ket program ju mund te merrni gjdo lloj programi qe mirret edhe ne iphone 3Gs 4 apo 5
mund te merrni programe si Facebook, Viber, Tango, Skype etj etj. Gjithashtu edhe gjdo loj apo aplikacion tjeter. I testuar ne te gjitha llojet e ketyre paisjev punon pa problem,

-Bejm edhe rregullimin e iPhona-ve ose iPad iPod Tuch .nese ka ndonje problem varsisht se qfare
Gjithashtu edhe jailbreak IOS 7.0 deri ne ios te fundit
Bejm edhe rregullimin e kompjuterve llaptopeve te qfardo problemi.

044 523 333
049 301230
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim