Jailbreak dhe Root

Shitet nga: Jailbreak,Root 13 Jan 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR

Komuna: Prishtinë
Jailbreak per Iphone qfar do modeli
Root per android qfar do modeli si Samsung Htc etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim