Ju eshte fikur telefoni!? Po po rregullohet...

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BoncAPP 27 Maj 20:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Cubot, Huawei, Lenovo, Elephone, Doogee, Xiaomi, Vivax, Samsung, Iphone, Nexus, HTC, LG e shum e shum te tjer, nese ju eshte fikur telefoni nuk starton ose nuk punon mir dhe eshte problem souftuerik rregullohet shum shpejt dhe me çmim te volitshem.
E tableta a rregulloni?... Po edhe per Tableta kemi zgjidhje...
Per shkak qe po therrasin shum telefonata vetem pas ores 17:00 deri ne 22:00 ju pergjigjem ne telefon.

Gezim VELIU

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim