Rregulloi te gjithe Smarphonet

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: BoncAPP 11 Dhj 09:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Samsung, Iphone, HTC, Nokia, Cubot, Nexus, Vivax, Huawei, Asus, Alcatel, etj - rregullojeme qdo pjes harduerike dhe souftuerike.

Unlock - Samsung, LG me cmime te volitshme.
Unlocl iphone 4/4s/5/5s/6/6+ me cmime te volitshme.
Mundsisht me kontaktoni ne Viber pas ores 17:00
+38649667634

Rregulloj edhe Tbleta, nese ju jan demtuar ekranat nese ju kan thyer vetem nese kemi ne ekranat e kerkuar ne stok, nese nuk kemi mundemi me porosi permes mundsis online duke pritur rreth 30dite deri te vjen pjesa e kerkuar ne e rregullojme.
Per me shum kontaktoni ne nr time personal.
Ose permes viberit +37744417348

Rregullim i smarphoneve

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim