SAMSUNG - "KOSGRAM" Servis i Autorizuar i celulare

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kosgram - Samsung 03 Dhj 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
KOSGRAM - eshte servisi i vetem i autorizuar nga Samsung ( per telefona mobil dhe tablet Galaxy ).
Servisi eshte me pjese dhe software dpd nga Samsung. Cdo pjese ose riparim tek ne behet me Garancion nga Samsung. Bejme te gjitha riparimet e mundshme brenda Garancionit dhe Jashte Garancionit. Gjithashtu edhe kemi pjese origjinale te certifikuara nga Samsung. Adresa eshte ne Qender prane Kinema ABC RRuga Rexhep Luci nr 5.
Telefon 049 599 800, email: info@kosgram.com.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim