Samsung galaxy note 3

Shitet nga: Endrit 09 Shk 00:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Shes samsung galaxy note 3 ne gjendje te rregulltt i pa perdorur dhe i punojn te gjitha gjithashtu edhe kartaa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim