Slow IOS

Shitet nga: Bujar 02 Tet 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pasi e kam verejtur se kan shum probleme me perditesimin e IOS te versionit 9 sidomos ne Iphone 5 dhe 5s une mund te bej ndrysimin e iosit te vendosi IOS 8 ne celularin tuaj dhe tju ndihmoj qe telefoni juaj te behet me i shpejte se sa me IOS 9
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim