Viber bejm zhbllokimin e gjdo numri

Shitet nga: Leoni 20 Mar 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Prishtinë
Kryejm mbrenda 2 orve zhbllokimin e gjdo numri qe eshte i bllokur ne viber te cilve ju vjen codi dhe viber nuk e pranon e gjith kjo behet mbrenda dy orve e me pak nuk keni nevoj askund te vini vetem me kontaktoni ne viber dhe whats app ne numrin +37744909641
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim