22 Handheld (Motorola dhe Symbol)

Shitet nga: Erzen Badivuku 06 Shk 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate

Shes 22 Handheld prej ketyre modeleve :

17 x Symbol MC70 (320€/cope),
1 x Symbol MC75 (350€/cope),
2 x Motorola MC55 (400€/cope),
2 x Motorola MC65 (380€/cope).

Paisjet jane ne gjendje te mire dhe funksionale.

Punojne me sistem operativ Windows Mobile dhe kane slot per SIM kartele.

Mund te perdoren nga kompani te distribuimit dhe markete te ndryshme per porosi dhe shitje te mallit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim