Aparat Professional Canon 550D - 500D

Shitet nga: valmir 19 Jan 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

570 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shiten 2 aparata professional Canon 550D dhe 500D shtes kan batery Gripin jan te ruajtun dhe ne gjendje perfekte po ashtu kan dhe qantat dhe adapterin .

qmimi : 570per 2 cope
per cope 300 flm per mirkuptim.

nr: 044 525 888
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim