Cannon 600D

Shitet nga: muqaj 29 Nën 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet Cannon 600D , i ri dhe punon ne paket , aparati posedon 3 objektiv , 15-55mm , 70-200 mm , dhe 100 - 300 mmm , qmimi komplet se bashku me 3 objektivet eshte 1000 euro , ndersa vetem aparati me nje objektiv kushton 600 , qmimi mund te diskutohet ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim