Fototaparat Samsung Wb5000

Shitet nga: samsung 06 Shk 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes Fototaparatin Samsung Wb5000 i importuar nga Zvicrra .
Shume pak i perdorur dhe eshte ne gjendje shume te mire .Ka keto karakteristika :
12.5 megapixel
24 x zoom
26 mm wide lens
memori karten 8 Gb
mbushesin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim