Nikon D5100, 16GB, qanta, 2 bateria, Batery Gripp

Shitet nga: Fatlum 05 Mar 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet Nikon D5100 se bashku me 18-55mm, qanta, 2 Bateria, 16GB SD memory Card, Battery Grip

Aparati eshte i perdorur mirepo ne gjendje te shkeqyer, dhe shume i ruajtur. Per me teper mundemi mu taku edhe me pa me provu. Cmimi i shitjes 450 euro.

VIBER ose WhatsApp +386 49 544 787
Pres bleres serioz!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim