Panasonic LUMIX DMC-FZ1000

Shitet nga: Lirik 07 Krr 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Aparati eshte i ri i sa po ardhur nga Amerika me kuti origjinale dhe fate me garanci 1 vit prodhim i 2014 filmon ne formatin e ri 4K, Per foto eshte shume i mire per video edhe me i mire. Me zoom 25-4000 Iso 25600 me Wi_Fi qe lidhet me smarphone. Per me shume info :0672223094

20.1MP 1" High Sensitivity MOS Sensor
Leica DC Vario-Elmarit 16x Zoom Lens
25-400mm f/2.8-4 (35mm Equivalent)
4K QFHD Video Recording at 30 fps
0.39" 2,359k-Dot OLED Live View Finder
3.0" 921k-Dot Free-Angle LCD Monitor
Built-In Wi-Fi Connectivity with NFC
HYBRID O.I.S. 5-Axis Image Stabilization
Light Speed AF with LUMIX DFD Focus
ISO 25600 and 50 fps Continuous Shooting
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim