APARAT PROFESIONAL- NIKON D70S 8.1 MP

Shitet nga: Xhevdet 19 Pri 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Përshkrim i sendit
APARAT PROFESIONAL NIKON D70S 8.1 MP
Shitet aparati digjital me keto performanca :
1) AF-S NIKKOR Lente, thjerreza (LENS) 18-70mm dhe f3.5-4.5G ED-IF
2) Mundesi fotografimi me RAW dhe JPEG
3) 6.1-megapixel CCD
4) 14 x 19-cm madhesia e rishikimit te fotografive
5) Bateria eshte EN-EL3a dhe ka mbushesin dhe canten.
APARATI ESHTE THUAJSE I PAPERDORUR
Bej nderrim me Samsung S3 ose S4.
Te interesuarit te lajmerohen ne numrin kontaktues: 044 163 603
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim