Adapter për Fotoaparat Sony

Shitet nga: Arifi 05 Shk 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
SONY BC-CSD
Për Baterit me shkronja D,-T,-R dhe E
044681848
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim