AgfaPhoto SDXC 32GB & 64GB Professional

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: HiTi Printer Kosovë 05 Mar 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shiten llojet e kartelave për fotoaparata dhe kamera profesionale 32GB & 64GB

PËR INFORMATA NA KONTAKTONI NË NUMRIN E TELEFONIT - 049-364-302.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim