Aparat Profesjonal Sony a330

Shitet nga: Perparim 06 Shk 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes aparat profesjonal sony a330 10.2 megapix ne gjendje shum te mir , me te vjen qanta e aparatit manualat kabllot . Aparati sherben vetem per foto dhe ka kualitet shum te mir . Qmimi eshte i padiskutushem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim