Aparat dhe kamer

Shitet nga: arjeta 13 Sht 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
shes kamer soni170 dhe aparat kanon 1100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim