Aparati Profesional NIKON D80

Shitet nga: NIKON D80 23 Pri 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes Foto Aparatin NIKON D80 shumë i ruajtur dhe në gjendje te shkëlqyeshme të punës.

Është i përdorur në Kosovë vetëm 6 muaj.

Foto Aparati vjen me këto bashkangjitur me keto shtesa:
1x Bateri per nikon D80
1x Adapter per baterin e nikon D80
1x Rrip te krahut per Nikon (Origjinal nga NIKON)
1x Lens (Objektiv) 18mm-55mm
1x Qip SD CARD SAN DISK 2GB

Pres blerës serioz!!

KONTAKTI:
045 60 55 44 dhe 045 577 503

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim