Aparati canon 500 D

Shitet nga: bajram 03 Shk 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
aparati eshte profesional si dhe punon shum shum mire lensin e ka ate qe eshte ne foto vet, full HD gjirim ,
ka image stabilizer ultra sonic me nje fjale i perkryer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim