Aparati profesional nikon d3100 me objektiv

Shitet nga: Nikon 01 Dhj 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Nikon d3100 me objektiv 18-55mm ne gjendje te rregullt fizike dhe teknike i paperdorur
Qmimi 290€
Kontakt 044333488 prej ores 1 deri 21:20
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim