Aparatin fotografik Canon Rebel XS

Shitet nga: Elvis Roka 08 Qer 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
shes aparatin fotografik profesional Canon Rebel XS. Aparati ka 2 objektiva dhe canten e aparatit. Eshte shume pak i perdorur.

kontakti cdo dite prej 08:00 deri 17:00 Tel 044413066
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim