Bateri per sony 6600 mAh, dhe bateri per nikon D70

Shitet nga: .... 20 Pri 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

24 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
bateri sony 6600 mAh = 45 euro
bateri sony 6600 mAh + adapteri = 60 euro
Bateri nikon d70 = 24 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim