Blic Nikon Sb700

Shitet nga: Kk 02 Tet 18:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   240 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet Blic External apo Speedlight Profesional per nikon.
Eshte pothuajse i ri dhe vetem 2 muaj i perdorur i posedon qanten filterat dhe paketimin origjinal te vetin me manual.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim