Blic WS560 per Canon dhe Nikon

Shitet nga: blend 11 Tet 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   270 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet Blici per Canon dhe Nikon WS560 eshte i ri ne paket / Viber +377 44 250 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim