Blic per Canon dhe Nikon WS560

Shitet nga: blend 31 Maj 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

89 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet Blici per Canon dhe Nikon WS560 i ri ne Paket ,, per ma shum info ne viber +377462872
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim