CANON - KAMER PROFESIONALE - CANON G12 POWER SHOT

Shitet nga: Bjeshka Lahu 28 Qer 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   550 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes kamer profesionale Canon G12 power shot 10.0 mega pixel, Video me 720p HD, dhe memory card 8 GB (pothuajse e paperdorur)
Bashk me kameren vin aksesoret :
- Litium-jon bateri
- Mbushes per bateri
-Rrypi per mbajtje
-AV kabell AVC-DC400ST
- USB kabell IFC-400PCU
- Memory Card 8 GB
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim