CANON 700D me lens 18 / 55

Shitet nga: canon 18 Jan 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes canon 700d urgjent cmimi me zbritje nga 500
ne 450 euro urgjent aparati oshte krejt si i ri u perdor
per familje deri ne muajin e 4 ka garancion ne mega prishtine me kuti me te gjitha paisjet aparati xhiron dhe fotografon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim