CANON EOS 600D

Shitet nga: Canon 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

430 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes aparatin fotografik digjital CANON EOS 600D. Aparati është në gjendje te rregullt dhe shumë pak i përdorur. Është blerë jashtë vendit për të cilin posedoj edhe faturën.
Paketa posedon:
1. Aparat digjital CANON EOS 600D
2. Lens që hiqet dhe nderrohet 18-55 mm DC kit
3. Mbushësi i baterisë – sistem Evropian
4. Bushësi i baterisë – sistem Britanez
5. Kablla e lidhjes me RCV –TV lidhje
6. Kablla e PC lidhjes
7. Qantë Canon (qantë) për bartje si ne foto
8. Memory card
9. Këmbë mbajtëse për foto profesionale si ne foto (TR 222).
Sqarim: edhe pse këmbët janë blerë ndaras, për blerësin e ri, kjo shitet në paket për vetëm për 430 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim