CANON EOS 60D ,dhe me paisje tjera

Shitet nga: Fatt 12 Nën 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Canon Eos 60D (BOODY) 550Euro
Lens 18-125 (SigmaDC me stabilizer) 130Euro
Lens 18-250 (SigmaDC me stabilizer) 200Euro
Lens 10-20mm (SigmaDC) 270Euro
Lens 50mm 1.8 75Euro
Keto komplet kushtojn 1,250Euro

Canon Eos 550D rebel t2i 240euro

Per me shume detaje kontakt ne Viber : +377 44 694 084

Bej ndrrim edhe me Nikon D800 ose D800E

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim