CANON aparat professional

Shitet nga: CANON 29 Tet 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

880 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Canon eos 650D
Canon zoom lens ef 70-300mm 4-5.6 is usm
Canon lens ef 50mm 1:1:8
Qanten e vet, adapter dhe pajisje tjera qka nevojiten per to

qitu e keni sa kushtojn ebay

http://www.ebay.co.uk/itm/CONS-8-10-gg-Fotocamera-Reflex-Canon-EOS-650D-Body-Solo-Corpo-Garanzia-INT-/321762011005?hash=item4aea82a77d:g:hNIAAOSwKrhVXzzH. 621.70 euro


http://www.ebay.co.uk/itm/Canon-70-300mm-F4-5-6-IS-USM-EF-Autofocus-Telephoto-Zoom-Lens-London-/331685751404?hash=item4d3a02ea6c:g:FZsAAOSwWKtUvjLI 355pounds qe i bin 495.03 eurohttp://www.ebay.co.uk/itm/New-Canon-EF-50mm-f-1-8-II-lens-canon-50-mm-50-1-8-f1-8-/180728074891?hash=item2a143b928b:g:7poAAOxyOeBRz5nG 63.90 punds qe i bin 89.11
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim