Canon

Shitet nga: Canon 10 Gsh 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shes aparatin Canon eos450d ne gjendje te mir. Objektivi 18-55mm.
Memory card 4gb. adapter dhe kabllen per foto në kompjuter .

Ose Boj edhe ndrrim me naj sen qe me konvenon .


+49157 5311 4135----ViberNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim