Canon 18-55 IS II ( Objektiv )

Shitet nga: Artan Veliu 14 Pri 16:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Objektivi eshte shum pak i perdorur dhe eshte nje gjendje shum te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim