Canon 30D dhe lens Canon 17-55 f/2.8 IS USM

Shitet nga: Rilind 03 Nën 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shume pak i perdorur, ne gjendje te mire.


Canon 30D se bashku me qante.

Po ashtu dhe,
Standard Zoom Lens
Canon 17-55 f/2.8 IS USM

17-55mm wide-angle zoom lens with f/2.8 maximum aperture for Canon DSLR cameras-AD.


400 Euro te gjitha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim