Canon 450D me dy objektiva

Shitet nga: Erblin Bunjaku 04 Tet 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet aparati profesional i markes Canon modeli 450D Osht n gjendje perfekte . Objektivat : 24-70 dhe 35-80 . Osht i kompletum ka qant , dy objekitva ( llensa ) , adapter si dhe CD-t dhe kapaket mbrojtes per objektiva . Si shihet edhe n foto osht me paket . Aparati ka ardh nga Gjermania qe 2 muj .
Per ti shikuar fotot qe jon bo me ket aparat
https://www.facebook.com/bunjaku.photography
Dhe per me shum info rreth aparatit nr. 045 551 730 (viber) si dhe n facebook : Erblin Bunjaku - https://www.facebook.com/erblin.bunjaku
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim