Canon 500d

Shitet nga: Lumi 13 Mar 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Canon 500d me 2 bateria dhe bateri grip kartel 32 gb vetem adabter ska
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim