Canon 550d

Shitet nga: canon 17 Dhj 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
Shitet Canon 550 d shum i rujtun ne gjendje te rregullt , vjen me adapter dhe memory card . Per ma shum informata ne telefon Viber +377 44 250 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim