Canon 600D

Shitet nga: Betim 17 Mar 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fotoaparate
osht ne gjendje te rregullt objektiv 18-55mm qanta dhe qipi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim